Domov Dijaški dom Zasedenost dijaških domovih v Sloveniji

Zasedenost dijaških domovih v Sloveniji

 SAMOSTOJNI  DIJAŠKI DOMOVIŠT. DIJAKOV ŠT. ŠTUD. VIŠJIH ŠOLŠT. ŠTUD. VISOKIH ŠOLSKUPAJŠT. VSEH RAZPOL. POSTELJZASEDENOST Z DIJAKI
1Dijaški dom Ivana Cankarja Ljubljana60057768270085,71%
2Dijaški dom Bežigrad Ljubljana3390033934997,13%
3Dijaški dom Tabor Ljubljana2740027436575,07%
4Dijaški dom Vič1891128148168527,59%
5Dijaški dom Poljane14533818624559,18%
6Dijaški dom Celje177335826852633,65%
7Dijaški dom Lizike Jančar Maribor27043230648056,25%
8Dijaški dom Drava Maribor3680637437099,46%
9Dijaški dom Maribor20675026335458,19%
10Dijaški dom Ptuj55506021026,19%
11Dijaški dom Murska Sobota480277515231,58%
12Dijaški dom Nova Gorica2301023135165,53%
13Dijaški in študentski dom Koper84116024528030,00%
14Dijaški in študentski dom Novo mesto131156220845828,60%
15Dijaški dom Črnomelj2100217030,00%
16CŠOD, Dijaški dom Tolmin70073023,33%
17Dijaški in študentski dom Kranj86168118350617,00%

 

 DIJAŠKI  DOMOVI  PRI
SREDNJIH ŠOLAH
ŠT. DIJAKOVŠT. ŠTUD. VIŠJIH ŠOLŠT. ŠTUD. VISOKIH ŠOLSKUPAJŠT. VSEH RAZPOL. POSTELJZASEDENOST Z DIJAKI
1Gimnazija Šiška, Dijaški dom2090020922891,67%
2Prometna šola Maribor, Srednja prometna šola in dijaški dom146463322533144,11%
3Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci, Dijaški dom35003512827,34%
4Biotehniška šola Rakičan, Dijaški dom2800284070,00%
5Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše, Dijaški dom1081010915669,23%
6Srednja gostinska in turistična šola Izola, Dijaški dom8503812324934,14%
7Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina, Dijaški dom1960019624081,67%
8Tehniški šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola730249710867,59%
9Srednja gozdarska in lesarska šola  Postojna, Dijaški dom8812010025035,20%
10Šolski center Rogaška Slatina, Dijaški dom7400748290,24%
11Šolski center Šentjur, Srednja poklicna in strokovna šola, Dijaški dom3720399041,11%
12Šolski center Velenje, Dijaški dom2500259027,78%
13Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma, Dijaški in študentski dom10010011014768,03%
14Šolski center Krško – Sevnica, Srednja šola Sevnica, Dijaški dom90093030,00%
15Šolski center Škofja Loka, Dijaški dom29403313022,31%
16Pomorski in tehniški izobraževalni center Portorož, Dijaški dom2608811413020,00%
17Tehniški šolski center Maribor, Srednja šola in dijaški dom17112302586,59%
18Srednja gostinska in turistična šola Radovljica, Dijaški dom3650414383,72%

 

 DIJAŠKI DOMOVI
(ZASEBNI ZAVODI)
ŠT. DIJAKOVŠT. ŠTUD. VIŠJIH ŠOLŠT. ŠTUD. VISOKIH ŠOLSKUPAJŠT. VSEH RAZPOL. POSTELJZASEDENOST Z DIJAKI
1Zavod Sv. Stanislava, Jegličev dijaški dom2170021723492,74%
2Zavod Antona Martina Slomška, Dijaški dom1260012613295,45%
3Zavod Sv. Frančiška Saleškega, Dijaški dom Janeza Boska1820018219394,30%
4Škofijska gimnazija Vipava, Dijaški dom91009111877,12%

PUSTITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

496OboževalcevVšečkaj