V programih z omejitvijo vpisa so največji presežki:

– med programi srednjega poklicnega izobraževanja v programih Frizer in Računalnikar,
– med programi srednjega strokovnega oz. tehniškega izobraževanja v programih Veterinarski tehnik, Tehnik oblikovanja, Medijski tehnik, Zdravstvena nega, Fotografski tehnik, Farmacevtski in Kozmetični tehnik,
– v programih Gimnazija in športnih oddelkih Gimnazije.

Ali ste sprejeti na spodnje šole, boste izvedeli do 4. junija.

Seznam šol, ki so za šolsko leto 2018/19 omejile vpis v 1. letnik:

 

Gimnazija Franceta Prešerna Kranj za programe:

  • Gimnazija na 61 mest,
  • Ekonomska gimnazija na 61 mest in
  • Ekonomska gimnazija – športni oddelek na 22 mest;

Šolski center Kranj, na Srednji tehniški šoli, za programa:

  • Tehnik mehatronike na 56 mest in
  • Mehatronik operater na 26 mest;

Ekonomska šola Novo mesto za program:

  • Medijski tehnik na 58 mest;

Šolski center Novo mesto, na Srednji gradbeni, lesarski in vzgojiteljski šoli, za program:

  • Predšolska vzgoja na 56 mest;

Srednja tehniška šole Koper za program:

  • Frizer na 26 mest;

Srednja šole Izola za program:

  • Kozmetični tehnik na 28 mest;

Šolski center Srečka Kosovela Sežana za program:

  • Aranžerski tehnik na 28 mest;

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna za program:

  • Zdravstvena nega na 28 mest;

Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik za programa:

  • Gimnazija na 112 mest in
  • Predšolska vzgoja na 56 mest;

Elektrotehniško – računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana za program:

  • Tehnik računalništva na 112 mest;

Gimnazija Šiška za programa:

  • Gimnazija na 56 mest in
  • Gimnazija – športni oddelek na 72 mest;

Gimnazija Šentvid za programa:

  • Gimnazija na 112 mest in
  • Gimnazija – športni oddelek na 36 mest;

Gimnazija Bežigrad za programa:

  • Gimnazija na 217 mest in
  • Gimnazija – športni oddelek na 22 mest;

Gimnazija Poljane za programa:

  • Gimnazija na 168 mest in
  • Klasična gimnazija na 56 mest;

Gimnazija Ledina za program:

  • Gimnazija na 210 mest;

Gimnazija Vič za program:

  • Gimnazija na 190 mest;

Waldorfska šola Ljubljana za program:

  • Waldorfska gimnazija na 32 mest;

Biotehniški izobraževalni center Ljubljana za programa:

  • Veterinarski tehnik na 84 mest in
  • Tehniška gimnazija na 56 mest;

Srednja frizerska šola Ljubljana za program:

  • Frizer na 162 mest;

Srednja šola tehniških strok Šiška za program:

  • Računalnikar na 52 mest;

Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana za programe:

  • Umetniška gimnazija – smer gledališče in film na 56 mest,
  • Gimnazija na 28 mest in
  • Predšolska vzgoja na 112 mest;

Srednja medijska in grafična šola Ljubljana za program:

  • Medijski tehnik na 140 mest;

Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana za programe:

  • Umetniška gimnazija – likovna smer na 56 mest,
  • Fotografski tehnik na 28 mest in
  • Tehnik oblikovanja na 84 mest;

Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo za programe:

  • Farmacevtski tehnik na 84 mest,
  • Kozmetični tehnik na 56 mest,
  • Zobotehnik na 56 mest in
  • Tehnik laboratorijske medicine na 28 mest;

Srednja zdravstvena šola Ljubljana za program:

  • Zdravstvena nega na 196 mest;

Srednja šola za oblikovanje Maribor za programe:

  • Frizer na 104 mesta,
  • Medijski tehnik na 56 mest in
  • Tehnik oblikovanja na 56 mest;

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor za program:

  • Kozmetični tehnik na 28 mest;

II. gimnazija Maribor za program:

  • Gimnazija – športni oddelek na 22 mest;

III. gimnazija Maribor za program:

  • Predšolska vzgoja na 56 mest;

Srednja ekonomska šola Maribor za program:

  • Ekonomski tehnik na 56 mest;

Srednja elektro – računalniška šola Maribor za programa:

  • Tehnik računalništva na 112 mest in
  • Računalnikar na 26 mest;

Konservatorij za glasbo in balet Maribor za program:

  • Umetniška gimnazija – glasbena in plesna smer (celotni program) na 28 mest;

Srednja zdravstvena šola Celje za program:

  • Kozmetični tehnik na 56 mest;

Gimnazija Celje – Center za programe:

  • Predšolska vzgoja na 84 mest,
  • Umetniška gimnazija – likovna smer na 28 mest in
  • Gimnazija na 112 mest;

I. gimnazija v Celju za program:

  • Klasična gimnazija na 28 mest;

Šolski center Celje, na Srednji šoli za strojništvo, mehatroniko in medije, za programe:

  • Medijski tehnik na 56 mest,
  • Strojni tehnik na 56 mest,
  • Tehnik mehatronike na 28 mest,
  • Mehatronik operater na 26 mest in
  • Inštalater strojnih inštalacij na 26 mest;

na Srednji šoli za kemijo, elektrotehniko in računalništvo za program:

  • Elektrikar na 26 mest;

Šolski center Šentjur za program:

  • Veterinarki tehnik na 28 mest;

Ekonomska in trgovska šola Brežice za program:

  • Predšolska vzgoja na 28 mest;

Srednja zdravstvena šola Murska Sobota za program:

  • Kozmetični tehnik na 28 mest;

Gimnazija Murska Sobota za program:

  • Gimnazija – športni oddelek na 18 mest;

Šolski center Ravne na Koroškem, na Gimnaziji, za program:

  • Gimnazija – športni oddelek na 18 mest;

na Srednji šoli Ravne na Koroškem za program:

  • Tehnik računalništva na 28 mest;

Šolski center Velenje, na Gimnaziji, za program:

  • Gimnazija – športni oddelek na 23 mest;

Vir: MIZŠ

Prijavi se na novice in vse pomembne informacije boš prejel/a na mail.

PUSTITE KOMENTAR